Groen, groener, groenst!

Het is weer lente! De eerste zonnestralen laten zich voorzichtig zien, de deuren gaan weer open, de kinderen spelen weer buiten: hoogste tijd om de bloeiende natuur te omarmen en de buurt met elkaar te vergroenen. Kom naar de Groenactie 2019!

Programma
10.30 – 14:30 voor iedereen in de wijk!
• Vegen, vuilnis opruimen rondom groenvakken, zomerbloeiers planten
• Tuinieren in de geveltuintje(s) en openbare plantenbakken.
• Iets te eten en drinken bij de Opzoomer Kluskeet
• Deel ideëen en wensen die je hebt om onze wijk nog groener te maken!
• Gratis een meerjarig buitenplantje bij inleveren van deze flyer.

Wanneer Zaterdag 13 april van 10.30 tot 14.30 uur
Waar Soetendaalseweg | Hoeksestraat

Top van noord is een vrijwilligersorganisatie en zet zich al 10 jaar in om de leefkwaliteit van de wijk te bevorderen. Wij. Houden. Van. Noord. En dan vooral van het topje. Deze wijk is ons dorpje, dat we graag samen nog mooier maken dan het al is.

Doe je mee?
We kunnen je helpen om jouw mooiste ideeën voor de wijk te laten uitkomen. We delen graag ons netwerk, onze ervaring met subsidies, maar vooral onze bevlogenheid met je.

topvannoord(@)gmail.com
Facebook: top van noord
www.topvannoord.nl